В рамках ініціативи президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back Ua в Україну вдалося повернути ще п’ятьох наших громадян з тимчасово окупованих територій — чотирьох молодих людей і немовля. Про це сьогодні, 21 серпня, повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, інформує FREEДOM.
“18-річна дівчина провела все дитинство і юність в умовах окупації, під постійним тиском і небезпекою. Її підтримкою всі ці роки була тітка з Києва, яка чекала племінницю у вільній Україні”, — написав він у Telegram.
Також, як розповів глава Офісу президента України, з окупації вдалося повернути молоду пару з немовлям.
“Вони жили без світла, води і безпеки. Врешті ухвалили непросте рішення вирватися. Разом із ними виїхав і брат”, — уточнив Андрій Єрмак.
Читайте також: В Україну повернули дівчину, яка 11 років жила під тиском РФ в окупації, — Єрмак
Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.
Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.
Читайте також: Україна працює над поверненням депортованих дітей — розбір Охредька














