Останні два роки Макей був у немилості в Лукашенка, — білоруський опозиціонер (ВІДЕО)

Володимир Макей. Фото: belta.by

Нині можна лише гадати про причини раптової смерті міністра закордонних справ Білорусі, багаторічного соратника Лукашенка Володимира Макея. Вони стануть відомими лише тоді, коли Білорусь перейде від диктатури до демократії та будуть розкриті всі документи. Таку думку сьогодні, 28 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив старший радник Світлани Тихановської Франак Вячорка.

“Зараз робити якісь висновки тільки тому, що йому було 64 роки і він помер несподівано, передчасно… Можливо, допомогли клани Лукашенка, допоміг КДБ, допомогла Росія, а може, й сам пішов”, — вважає гість ефіру.

Водночас Вячорка нагадав, що протягом останніх двох років Макей перестав бути наближеною до Лукашенка особою.

“Останні два роки він був у немилості в Лукашенка. Його всіляко усунули. Він просто перестав бути потрібен. Замість нього за Лукашенком — люди в погонах, люди з російською біографією, з російськими зв’язками, бо саме вони допомогли у 2020 році врятувати Лукашенка від перевороту, від революції, але не Макей”, — зазначив Франак Вячорка.

Читайте також: Як раптова смерть очільника МЗС Білорусі пов’язана із можливим усуненням Лукашенка — думка Піонтковського (ВІДЕО)

Нагадаємо, глава МЗС Білорусі Володимир Макей раптово помер у суботу, 26 листопада, у віці 64 років. Його смерть породила безліч чуток про її можливі причини.

Прямий ефір