Окупанти форсували Сіверський Донець, закріпилися у Лисичанську та взяли під контроль Золотарівку — Гайдай

В останній день оборони Лисичанська армія РФ зібрала сили за всіма можливими напрямками і зосередила їх у місті, у загарбників було вдесятеро більше військ. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в офіційному Telegram-каналі.

Їхню перевагу в особовому складі ми нівелювали майстерністю українських бійців. Однак необхідна для витіснення ворога кількість далекобійної зброї до нас ще не надійшла”.

Російські окупанти закріпилися в Лисичанську та під їх контролем Золотарівка.

Окупантам вдалося форсувати річку Сіверський Донець. Щоб на п’ятий місяць війни захопити Білогорівку“.

Навіть в останній день оборони Лисичанська українські медики госпіталізували поранених, пожежники рятували місто, а поліція фіксувала злочини.

Тримали стрій, навіть коли це вже здавалося неможливим. Росіяни переважали вдесятеро. Ця навала руйнувала місто та вбивала людей. Багатьох поранених місцевих мешканців ми вивезли до лікарень Дніпра, Львова чи Івано-Франківська. Тих, хто потребував госпіталізації, евакуювали навіть в останній день оборони. Як і рятували місто від полум’я пожежники, коли спалахували багатоповерхівки”.

Гайдай наголосив, що в медустановах Донецької області за останні тижні отримують або вже отримали допомогу близько 50 тяжко поранених лисичан.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у недільному відеозверненні до нації заявив, що українська армія повернеться на тимчасово окуповані території завдяки тактиці та нарощуванню постачання сучасної зброї.

У Туреччині затримано судно з українським зерном, яке вкрали росіяни

Читайте також: Росія переслідує противників війни та репресії стають жорсткішими – Черкасов

Прямий ефір