Україна повернеться на тимчасово втрачені території – Зеленський

Українська армія повернеться на тимчасово окуповані території завдяки тактиці та нарощуванню постачання сучасної зброї, заявив президент України Володимир Зеленський у недільному відеозверненні до нації.


“Вони зібрали на Донбасі всю свою вогневу міць і можуть використовувати десятки тисяч снарядів щодобово на одній ділянці фронту. Ми знищуємо потенціал окупантів день за днем, розважливо та потужно. І, звичайно, отримані нами системи HIMARS та інша зброя від партнерів грають при цьому важливу роль”, – сказав він.


Як сказав президент, Росія має достатньо “Смерчів”, “Ураганів”, “Градів”, щоб знищувати місто за містом.


“Сьогодні російська армія вкотре жорстоко обстріляла Слов’янськ, Краматорськ, Харків із реактивної артилерії систем “Смерч”. Тільки у Слов’янську у списку загиблих 6 людей, близько 20 поранено”, – додав Зеленський.


Україна ж, на відміну від країни-агресора, зберігає життя кожного українця.


“Ми бережемо життя наших воїнів, наших людей. І якщо командування нашої армії забирає людей з певних ділянок фронту, де ворог має найбільшу перевагу, зокрема це стосується і Лисичанська, це означає, що ми повернемося завдяки нашій тактиці, завдяки нарощуванню постачання сучасної зброї “, – впевнений президент.


Зеленський запевнив, що Україна нічого не віддає ворогові. А росіянам порадив згадати свої доповіді перед 24 лютого та подумати, що вони реально мають на цей момент і яку ціну вже заплатили.

Читайте також:

У Туреччині затримано судно з українським зерном, яке вкрали росіяни

Росія переслідує противників війни та репресії стають жорсткішими – Черкасов

ЗСУ відійшли від Лисичанська

Прямий ефір