Офіс оборонних інновацій у Києві відкриє Євросоюз, — фон дер Ляєн

Урсула фон дер Ляєн. Фото: gettyimages.com

Європейський Союз відкриє офіс оборонних інновацій у Києві. Про це сьогодні, 28 лютого, в Європарламенті у Страсбурзі заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ.

Вона наголосила, що в ЄС зосередяться на інноваціях, щоби забезпечити Європі перевагу в нових технологіях, які використовують по всьому світу в різних конфліктах.

“Це має бути воістину європейське зусилля. І саме тому я з гордістю повідомляю, що ми створимо в Києві Офіс оборонних інновацій. Це ще більше наблизить Україну до Європи, і дасть змогу всім державам-членам ЄС використовувати бойовий досвід і знання України в галузі інновацій у сфері промислової оборони”, — сказала президентка Єврокомісії.

Читайте також: Відсотки від заморожених активів РФ необхідно спрямувати на закупівлі зброї для України, — президентка Єврокомісії

Нагадаємо, країни-партнери України з Європейського Союзу пропонують закуповувати боєприпаси для України по всьому світу, щоб вони якомога швидше потрапили на лінію фронту.

Прямий ефір