Низка європейських країн викликала російських послів у зв’язку з погрозами ударів по Києву — подробиці

Прапори європейських країн. Ілюстративне фото: gettyimages.com

Міністерства закордонних справ Німеччини, Нідерландів та Польщі викликали послів Росії у своїх країнах на тлі нових погроз з боку Кремля атакувати Київ. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на Reuters.

Зокрема, у заяві німецького зовнішньополітичного відомства наголошується, що виклик російського посла пов’язаний із тим, що удари по лікарнях, школах та офісах німецьких ЗМІ у Києві, а також заклики залишити місто подвоюють ескалацію з боку Росії.

Зі свого боку голова МЗС Нідерландів заявив, що масовані російські атаки на цивільні об’єкти та погрози Києву лише посилюють рішучість підтримувати Україну та зберігати тиск на Кремль.

У МЗС Польщі заявили, що звернулися до посла з дуже рішучим закликом негайно припинити цю невиправдану та незаконну агресію і поважати міжнародні зобов’язання та договори.

Читайте також: ЄС не має наміру змінювати курс через російські погрози “Орешником” — заяви з Брюсселя (ВІДЕО)

Раніше президент Литви Ґітанас Науседа заявив, що небо над країнами Балтії вже не є достатньо безпечним. За його словами, дрони у повітряному просторі Європи — не поодинокі провокації і не випадкові події. Це прямий наслідок агресії Росії проти України.

Прямий ефір