Нові санкції США проти ПВК “Вагнер”: на що чекати, відповіла Калан

Андреа Калан. Фото: dw.com

Оголошення про нові санкції США проти російської приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” та її засновника Євгена Пригожина очікується цього тижня. Вони мають значно обмежити можливості найманців купувати зброю та отримувати фінансування. Про це сказала офіційна представниця Держдепартаменту США Андреа Калан, коментуючи в ефірі телеканалу FREEДOM визначення “Вагнера” як транснаціональної злочинної організації.

Вона наголосила, що ПВК та її засновник перебувають під санкціями США кілька років у зв’язку з організованою структурами Пригожина кампанією з дезінформації. Нові санкції мають стати сильнішими, але потрібно дочекатися відповідних оголошень.

“Нам треба почекати від Білого дому, від Міністерства юстиції, що саме включено до цих санкцій. Але ці санкції є дуже сильними, тому що вони роблять так, що “Вагнер”, наприклад, і Пригожин, усі, хто перебувають під санкціями, не можуть придбати нову зброю, не можуть отримати фінансові кошти, щоби продовжувати свою агресію”, — прокоментувала Калан, додавши, що санкції буде введено, але необхідно дочекатися деталей.

Читайте також: Це перший крок до визнання Росії терористичною державою, — Юсов про санкції США проти ПВК “Вагнер”

Прямий ефір