Нові правила міжрегіональних перевезень не поширюватимуться на неповнолітніх

Фото Укринформ

Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті.

Про це повідомляє UA з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватися неповнолітніх пасажирів, оскільки для них нині не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби.

“Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті”, – пояснив Віктор Ляшко.

У МОЗ говорять: нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб – громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться про водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту.

Нагадаємо, перебування в громадському, залізничному, автобусному і авіаційному транспорті та в закладах харчування буде можливим лише за наявності COVID-сертифікатів.

Читайте також: Майже 12 тис. людей захворіло на COVID-19 за добу, понад 123 тис. вакцинували

Прямий ефір