Кабмін посилить карантин: транспорт та кафе тільки для вакцинованих

Фото з сайта moz.gov.ua

Перебування в громадському, залізничному, автобусному і авіаційному транспорті та в закладах харчування буде можливим лише за наявності COVID-сертифікатів.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ОП.  

Через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу в Україні, Кабінет Міністрів планує посилити протиепідемічні заходи. Таке питання обговорювали 11 жовтня на нараді за участі президента Володимира Зеленського.

“За минулий тиждень у країні зафіксовано 90 079 нових випадків COVID-19, тоді як тижнем раніше було виявлено 64 606 випадків. Таким чином, динаміка зростання продовжує зберігатися, найбільше хворих виявлено у четвер – 16 362, – сказав прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Серед обговорюваних змін до карантину – можливість перебування в закладах харчування та у транспорті лише за наявності сертифіката про вакцинацію. COVID-сертифікат буде необхідний для перебування у потягах, автобусах та літаках.

Учасники наради наголосили, що єдиною можливістю уникнути повного локдауну в Україні є вакцинація. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що наразі серед госпіталізованих з COVID-19 близько 97% – невакциновані.

Нагадаємо, за даними міністра освіти Сергія Шкарлета принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали майже 84% освітян.

Читайте також: Харків посилює карантин: кіно і театр тільки з COVID-сертифікатом

Прямий ефір