Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot, — Зеленський

Володимир Зеленський та Олаф Шольц. Фото: president.gov.ua

Німеччина передасть Україні ще одну систему протиповітряної оборони Patriot (“Петріот”). Про це сьогодні, 13 квітня, повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками телефонної розмови з канцлером ФРН Олафом Шольцем, інформує FREEДОМ.

Також Німеччина поставить Україні ракети до вже наявних комплексів ППО.

“Вдячний канцлеру за рішення про постачання ще однієї додаткової системи Patriot в Україну і ракет до наявних систем ППО. Це справжній прояв підтримки України в критичний для нас час. Закликаю всіх інших лідерів держав-партнерів наслідувати цей приклад”, — написав Зеленський у Telegram.

Крім того, президент України та канцлерка Німеччини обговорили підготовку до Глобального саміту миру, який у червні відбудеться у Швейцарії, а також до майбутньої конференції з відновлення URC2024 у Берліні.

Читайте також: Які системи ППО потрібні Україні для ефективного протистояння російським атакам, розповіли в Повітряних силах

Нагадаємо, раніше президент Зеленський повідомив, що Україні потрібно ще 25 систем ППО Patriot (“Петріот”), щоб повністю закрити небо від російських ракетних обстрілів.

Прямий ефір