Нідерланди нададуть 100 млн євро на закупівлю боєприпасів для України — заява Рютте

Марк Рютте. Фото: president.gov.ua

Нідерланди виділять 100 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України. Про це повідомив прем’єр-міністр Марк Рютте і додав, що країна найближчим часом укладе угоду про безпеку з Україною терміном на 10 років, щоб гарантувати її здатність захистити себе в майбутньому, інформує FREEДОМ.

“Є нагальна потреба в засобах протиповітряної оборони та боєприпасах. І Нідерланди вирішили виділити понад 100 мільйонів євро на чудову чеську ініціативу із закупівлі снарядів для України по всьому світу. Сподіваємося, що інші країни наслідуватимуть цей приклад. Але в довгостроковій перспективі слід виробляти більше оборонної техніки для України. Також необхідна робота в кіберпросторі та зміцнення безпекової ситуації в таких країнах, як, наприклад, Молдова”, — заявив Марк Рютте.

Читайте також: Забезпечення ЗСУ снарядами: Київ запропонував передавати боєприпаси з ЄС лише в Україну (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, Нідерланди приєдналися до коаліції дронів. Ініціаторами створення коаліції дронів виступили Україна і Латвія. На сьогодні до союзу приєдналися ще Швеція, Велика Британія, Данія, Німеччина, Литва, Естонія.

Прямий ефір