“Китай не зрозуміє цієї війни”: терміни вторгнення Росії до України спрогнозував експерт (ВІДЕО)

Фото з сайта kanaldom.tv

Росія здійснює підготовку до вторгнення в Україну. Напад може статися відразу після проведення зимових Олімпійських ігор у Китаї.

Таку думку в програмі “Інформдень” телеканалу UA висловив військовий експерт Михайло Притула.

“Відбувається поступова, досить повільна, але швидка, – тобто своєрідне “поспішайте повільно”, – підготовка до вторгнення в Україну. Це ми бачимо, бо йде інформація про те, що розгортають мобільні шпиталі з боку Російської Федерації, вони евакуюють своїх людей, вони везуть “Іскандери” з Далекого Сходу тощо. Вся ця інформація йде, і вона досить відкрита. Про що це каже? Про те, що до Олімпіади в Китаї Путін не нападе, це точно. Китай не зрозуміє цієї війни, якщо Росія це зробить до Олімпіади. А от після Олімпіади Путін може піти в атаку”, – сказав він.

На думку експерта, ймовірність цього велика.

“Те, що він (Путін, – ред.) може піти, це дуже-дуже ймовірно, бо він не має жодних зовнішньополітичних і внутрішньополітичних обмежувачів, які б зупиняли його. Йому потрібно виправдатись і підняти бойовий дух свій, свого оточення і таке інше. Тому він намагатиметься йти в атаку. Чи зможе він це зробити? Це вже питання навіть не до нього особисто (тому що в нього дуже вузький коридор можливостей), а до його оточення. До тих людей, які дивляться на нього й думають: а що може зробити людина, якій 70 років, чим вона може насолодити Росію? Вже нічим. Отже, цим людям, які навколо нього, треба просто вижити – зберегти свої мільярди, дожити до того часу, коли не буде Путіна, і з’явиться нагода використовувати ті ресурси, які вони накопичили”, – каже Притула.

Експерт вважає, що зупинити нове вторгнення Росії до України може оточення президента РФ.

“Таким чином, питання зупинити війну з Україною – це вже навіть не питання України, не питання Сполучених Штатів чи Британії. Це питання оточення Путіна. Тому що вони та їхній світ будуть зруйновані. А вони звикли жити нормальним життям, їхні діти вчаться у Сполучених Штатах, у Британії, у Європі. Вони їздять туди, скупляються… І раптом все це зникне – вони будуть у стані війни, довготривалої війни з Україною. Ось що на них чекає. І тому це питання для них таке саме важливе, як і для нас”, – резюмував Михайло Притула.

Як відомо, XXIV зимові Олімпійські ігри 2022 року триватимуть у Пекіні з 4 до 20 лютого.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що Україна не планувала і не планує жодного наступу на Донбасі.

Читайте також: “Засіки” Путіна та вплив на них санкцій: можливість вторгнення РФ до України обговорюємо з військовим експертом Михайлом Притулою

Прямий ефір