На Куп’янсько-Лиманському напрямку варто очікувати загострення ситуації, — військовий оглядач

Російський окупант. Фото: flot2017.com

Російські окупанти знизили темпи наступальних дій на лінії Куп’янськ — Сватове — Кремінна, на що раніше звернули увагу аналітики ISW. Це може бути пов’язано з тим, що їх відволікає контрнаступ Збройних сил України на інших напрямках. Однак загострення на Куп’янсько-Лиманському напрямку все ж таки варто очікувати. Таку думку озвучив військовий оглядач, колишній речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 30 вересня.

“Ситуація досить дивна. Буквально два дні тому спостерігалася досить серйозна динаміка на бойових позиціях противника. Саме туди ворог перемістив підрозділи 25-ї армії, яка нещодавно була створена на території Російської Федерації. Вона ще поки не повністю укомплектована. Рівень укомплектованості за особовим складом становить близько 80%, а за технікою — близько 50%. Однак ці підрозділи були переміщені на Куп’янсько-Лиманський напрямок”, — зазначив Селезньов.

Водночас почалися заходи з розмінування мінних полів, доповнив він.

“Причому розміновував противник свої поля, плюс підтягував бронетехніку ближче до лінії бойового зіткнення. Були всі свідчення про те, що найближчими годинами, можливо, днями ворог мав розпочати масштабний наступ. Але цього поки що не сталося”, — сказав Селезньов.

Можливо, відбуваються ще підтягування додаткових ресурсів окупантів, каже він.

“У будь-якому випадку, я думаю, в українських Сил оборони, які діють на цій ділянці фронту, все перебуває в повній бойовій готовності. Бо чекати тих чи інших нехороших подій на цій ділянці фронту все ж таки варто, бо ворог має чималу кількість ресурсів. І, безумовно, щоразу, коли техніка перебуває поблизу бойових позицій, лінії оборони, вона точно буде задіяна”, — резюмував гість ефіру.

Читайте також: Загрози для російських окупантів на Куп’янському напрямку: про ситуацію на лінії фронту розповів Грабський

Як повідомлялося раніше, останні два тижні збільшилася кількість, щільність та тривалість обстрілів Авдіївки на Донеччині російськими військами. 

Прямий ефір