“Ми їх кладемо штабелями”: під Бахмутом російська армія кидає вперед мобілізованих (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: Facebook/93-тя ОМБр Холодний Яр

Мобілізовані росіяни масово гинуть під Бахмутом на Донеччині. Про це сьогодні, 22 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ із посиланням на командира роти української армії розповів колишній командир взводу батальйону “Айдар” Євген Дикий.

Дикий повідомив, що спілкувався зі своїм колишнім товаришем по службі, який зараз воює під Бахмутом.

“Він говорив, знаєш, те, що ми з тобою бачили у 2014 році, можемо просто забути. Це взагалі інша війна, це абсолютно непорівнянно. Він каже, що нас просто завалюють трупами, у прямому сенсі — вперед вводять хвилями мобілізованих. Ми, каже кладемо просто штабелями”, — цитує екскомандир взводу свого бойового товариша.

За словами Дикого, його колишній товариш по службі розповів, що російські військові вперед пускають мобілізованих, поки в українських військових не закінчується боєкомплект, а потім по їхнім трупами йдуть “вагнерівці”. Він зазначив, що це жуківський порядок ведення бою.

“Але плюс він додав ще одну деталь, яку мені важко було собі уявити: російська артилерія працює по тих районах, де перебувають і російські військові, й українські захисники. Тобто їм уже начхати на своїх”, — сказав він.

Євген Дикий зауважив, що російська армія наступає лише під Бахмутом та Авдіївкою, на інших напрямках окупаційні війська тримають оборону.

Читайте також: Втрати окупаційної армії РФ вже навесні можуть досягти 150 тисяч людей, — експерт про причини

Прямий ефір