Монастирський: Агресор РФ навмисно завдав ракетного удару по ТРЦ у Кременчуці, встановлено імена льотчиків

ТРЦ у Кременчуці був суто цивільним об’єктом. Українські правоохоронці вже встановили перші імена льотчиків, які вчинили цей злочин, заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський на брифінгу у вівторок.

“Аналітики СБУ та Нацполіції встановили, який саме полк авіації вчинив цей злочин. І вже є перші імена льотчиків, які злітали на ТУ 22”, – сказав голова відомства.

Міністр наголосив, що в цьому місці ніколи не було військових об’єктів, тому вчорашні удари були прицільними саме по цивільному місцю.

“Тут ніколи не розміщувалися ані збройні сили, ані інші військові формування. Тут немає бункерів і складів зі зброєю, тут нічого такого, що загрожувало б комусь із військових, тому це прицільне потрапляння саме в цивільний об’єкт”, – наголосив глава МВС.

Наразі рятувальники розібрали до 60% завалів, безвісти зниклими вважають 21 особу.

“На сьогодні 18 загиблих. 21 особа вважається зниклою безвісти. Частина з них може бути серед 18 вже знайдених тіл”, – розповів Монастирський.

Роботи з розбору завалів ще не закінчено. Міністр припускає, що їх розберуть до ранку середи, тому цифри про кількість жертв ще не є остаточними.

Монастирський зазначив, внаслідок ракетного удару по торговому центру 59 осіб дістали поранень, 25 осіб госпіталізовано, одна людина померла у лікарні.

Читайте також:

Україна може створити гібридний трибунал за участю міжнародного правосуддя, щоби не витрачати роки на покарання військових злочинців – Романцова

Зеленський: Удар по торговому центру у Кременчуку – зухвалий терористичний акт РФ

Війська РФ розстріляли мешканців Лисичанська, які набирали питну воду. Восьмеро людей загинуло на місці — голова ОВА

Прямий ефір