МБРР надасть Україні $150 млн для боротьби з коронавірусом

Фото Укрінформ

Міжнародний банк реконструкції та розвитку додатково надасть Україні 150 млн доларів для здійснення заходів із протидії поширенню COVID-19.

Про це пише UA із посиланням на сайт Міністерства фінансів України.

Так, 10 грудня під час засідання Ради директорів МБРР схвалили рішення про виділення кредиту для реалізації проєкту “Додаткове фінансування проєкту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”. Підписання угоди про позику відбулося 13 грудня.

Додаткове фінансування планується виділити до вже наявного проєкту, підписаного 17 травня 2021 року, сума позики за яким становить 90 млн доларів.

Кредитні кошти від МБРР спрямують, зокрема, на зміцнення системи громадського здоров’я, підтримку невідкладних заходів реагування на пандемію COVID-19 через закупівлю вакцин проти COVID-19 та послуг логістики; придбання засобів холодового ланцюга та інфраструктури логістики; проведення навчання для медичного персоналу; вдосконалення систем поводження з медичними відходами та їхньої утилізації; придбання й встановлення автоклавів та інших пристроїв для дезінфекції та видалення відходів; проведення кампаній з вакцинації, розроблення інформаційних систем та придбання ІТ-обладнання для управління вакцинацією.

Раніше повідомлялося, що в Україні вводять третю дозу COVID-вакцини, Віктор Ляшко сьогодні підпише наказ.

Читайте також: Президент: Велика Британія додатково виділить 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України

Прямий ефір