Матінка стала викрадачкою дітей: хто така Львова-Бєлова, на ім’я якої МКС виписав ордер на арешт (ВІДЕО)

Марія Львова-Бєлова. Фото: ТАРС

Ордер на арешт за депортацію українських дітей до Росії отримав не тільки президент РФ Володимир Путін. Омбудсменка з прав дитини РФ Марія Львова-Бєлова, яка в прямому ефірі зізналася, що вкрала українську дитину, також має бути заарештована. Відповідний ордер на арешт на ім’я Львової-Бєлової виписав Міжнародний кримінальний суд (МКС), інформує FREEДОМ.

Марія Львова-Бєлова — з бідної багатодітної сім’ї з Пензи. Відомо, що її батько — музикант, і саме з його подачі дочка стала музикантом, а вся сім’я подалася до церкви.

“Тато був абсолютно не хрещеною людиною, атеїстом, а мама так, нишком, бігала до храму. І якось тато навчався в Гнесинці, сюди приїхав і один його педагог, який пройшов буквально всі сфери життя, починаючи від гомосексуалізму, наркотиків, усього. Він йому почав розповідати про те, що я все спробував, але істина тут. І для нього він став таким авторитетом, після якого після спілкування з яким він, приїхавши додому, сказав, що я хочу охреститися, я хочу вінчатися”, — розповіла Львова-Бєлова в одному з інтерв’ю.

Так, за словами Львової-Бєлової, з 10 років вона стала активною парафіянкою і змалку мріяла стати матінкою.

“Я уже з 16-річного віку товаришувала з семінаристами, приглядаючись, хто ж із них може стати моїм чоловіком”, — зізналася вона.

Але в 19 років Марія Львова-Бєлова познайомилася в церкві з технарем — програмістом Павлом Когельманом. Вийшла заміж і народила першу дитину. Саме в той період активна домогосподарка стала на благодійну стежку в Пензенській області. Разом зі своєю знайомою Анною Кузнєцовою, яку за десяток років Львова-Бєлова змінить на посаді омбудсмена, вони починають допомагати місцевим дитбудинкам, організовують перший благодійний фонд “Благовіст”. Марія Львова-Бєлова стала матір’ю п’ятьом кровним і чотирьом названим дітям. Ще на 13 оформила опіку. Цікаво, що, піклуючись про таку величезну сім’ю, вона активно просувалася у кар’єрі, працювала в Громадській палаті Пензенської області, то ставала співголовою регіонального відділення загальноросійського руху “Народний фронт за Росію”. Паралельно вела масштабні соціальні проєкти, презентувала їх першим особам держави. А 2019 року, коли її чоловік із програмістів пішов у священники, Львова-Бєлова пішла в політику і з мандатом “Єдиної Росії” увійшла до Міської Думи, але від мандата відмовилася.

“Мій мандат інший. Я довго думала, як сказати та написати, і розумію, що багато хто може від мене після цього відвернутися. Людина припускає, а Бог розпоряджається. Так сталося, що, пройшовши всю передвиборчу кампанію і розраховуючи й бажаючи бути в Думі, через цілу низку обставин я була змушена відмовитися”, — написала вона на своїй сторінці в Instagram.

Відтоді Львова-Бєлова, дружина священника, щоправда, з партійним квитком “Єдиної Росії”, продовжувала займатися благодійністю, від президентської партії працювала над громадянським суспільством і перемогла в конкурсі “Лідери Росії-2012”. Свої проєкти презентувала самому Путіну, а пізніше стала сенатором. Для росіян Львова-Бєлова — державна благодійниця, якій підвладна реалізація найсміливіших проєктів. В інтерв’ю вона часто говорить “моя команда”, але хто це — відповідає туманно.

“У нас така кількість людей, які з нами в команді, у нас є і церква, і відділ із благодійності, і Синодальний відділ при патріархії. У нас є благодійники, серйозні великі компанії, які дають гроші. У нас є бандити, які абсолютно якимось неймовірним чином приходять і починають раптом допомагати. У нас це настільки різноманітний контингент. У нас є підтримка держави, і, як не дивно, часто, хто до нас приїжджає, говорить про те, що ми, як держава, налагодили відносини. А я кажу: вони розуміють, що це працює”, — повідомила вона в інтерв’ю російським ЗМІ.

Але білява матінка з блакитними очима — зовсім не ангел і вела активну діяльність під протекцією Російської православної церкви. А за свою доброту, як стверджували місцеві видання, вимагала цілком реальні відкати.

“У перший рік перебування в будинку Вероніки Ельмір Алієв, безробітний інвалід-візочник, оформив кредит на суму близько 1 млн руб. без поручителів. Коли Ельмір помер у 6-й клінічній лікарні Пензи через двічі пропущений діаліз, то з’ясувалося, що на ньому висить кредит у 800 тис. руб. Коли почалися запитання, то інші вихованці сказали, що кредити оформлені й на них. Мовляв, Львова-Бєлова говорила, що вони живуть у неї на повному пансіоні, а потрібно оплачувати діаліз та інші процедури. На це потрібно взяти кредит і виплачувати його з пенсії по інвалідності”, — повідомляють росЗМІ.

Справжнє призначення богоугодної матінки проявилося вже після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Під прикриттям порятунку дітей Донбасу новопризначена омбудсменка на повну відпрацьовувала політику геноциду. Марія Львова-Бєлова активно сприяла депортації українських дітей та їхньому примусовому розселенню у російські родини. Чимало уповноважена з прав дітей доклала зусиль і до того, щоб перевиховати молодь у патріотичних традиціях нової накинутої батьківщини.

Читайте також: Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна — подробиці

Нагадаємо, 17 березня МКС видав ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна і російського омбудсмена Львової-Бєлової. Їх підозрюють у незаконній депортації дітей з території України до Росії.

Прямий ефір