Львів посилює карантин: що буде заборонено

Фото з сайта ukrinform.ua

З 18 жовтня Львів посилить карантин. Обмеження будуть стосуватися шкіл, кінотеатрів, театрів, ресторанів, спортзалів тощо.

Про це повідомляє UA з посиланням на Telegram мера міста Андрія Садового.

“Складні часи потребують оперативних і непростих рішень. Щойно завершилось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами, – написав Андрій Садовий.

Освіта

Всі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкільної освіти та дозвілля.

Культура

Заборонено проводити масові заходи, крім тих, де організатори та учасники матимуть сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють тільки для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць. Музичні школи – на двотижневих канікулах. Народні будинки, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють тільки на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати тільки вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням масочного режиму і не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування

Режим роботи – до 23:00. Працюють тільки за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 осіб за столиком. Якщо через 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати тільки вакциновані або з негативним ПЛР-тестом.

Спортзали

Можуть відвідувати тільки вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Всі працівники повинні бути вакциновані. Заповнюваність не більше 50%.

Готелі та хостели

Працюють тільки за умови наявності у всіх працівників сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, з 15 жовтня Херсонська область входить в “червону” зону карантину.

Читайте також: На планшети працівників поліції встановили програму для перевірки COVID-сертифікатів

Прямий ефір