Херсонська область входить в “червону” зону карантину

Фото з сайта ukrinform.ua

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилює карантин у Херсонській області.

Про це повідомляє UA з посиланням на Telegram міністра Кабміну Олега Немчінова.

“Херсонська область перейде у “червону” зону карантину з 00 годин 00 хвилин 15 жовтня“, – написав міністр.

Він додав, що це рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На території Херсонської області будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, у “червоній” зоні забороняється робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів. Забороняється проведення масових заходів. Однак це обмеження не діє, якщо 100% відвідувачів та персоналу вакциновані.

Водночас у “червоній” зоні на дистанційне навчання переходять заклади освіти, де не вакциновано 100% персоналу. Це не стосується лише дитсадків та 1-4 класів шкіл.

Крім того, мешканці “червоної” зони не можуть їздити автобусами, потягами та літати літаками в інші регіони без документів про повний курс вакцинації, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID.

Читайте також: Нові правила міжрегіональних перевезень не поширюватимуться на неповнолітніх

Прямий ефір