Лінії оборони російських окупантів тріщать по швах на кожній ділянці фронту, — військовий оглядач

ЗСУ. Фото: zsu.gov.ua

Російські окупаційні війська не здатні наступати, у них немає такої можливості за жодним напрямком. А впевненість росіян у своїх лініях оборони — це ефект плацебо. Про це сьогодні, 18 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Їхня оборона тріщить практично по кожній ділянці. Яку ділянку, який плацдарм не візьміть для розгляду, скрізь тріск по швах їхньої лінії оборони. Наприклад, Запорізька область: Новопрокопівка, Вербове, Очеретовате. Донецька область — район Старомлинівки, Бахмута, Опитного тощо. Навіть якщо взяти лівобережну Херсонщину. По лівому березі там сіра зона якась неконтрольована розширюється. Тобто, є зона, де відсутній контроль над позиціями у російських окупантів”, — сказав він.

Більш-менш, зазначив оглядач, це Лимано-Куп’янська вісь, тому що там окупанти намагаються імітувати якийсь наступ.

“Саме імітувати, а не проводити. Але виключно через те, що там зараз Сили оборони України перебувають саме в обороні, там тріску як такого немає. Але якщо згадати окремі локації, ту ж саму Білогорівку, — це ж ганьба, вони там понад рік намагаються її захопити. Після того, як була окупована Лисичанська і Сєвєродонецька агломерація. І їм нічого не вдається. Маленьке село ніяк не можуть захопити. Це багато про що говорить”, — додав Коваленко.

Читайте також: Херсонський напрямок російські окупанти не поспішають оголювати, все частіше застосовують дрони, — Гуменюк

Нагадаємо, раніше Коваленко розповів, що унаслідок використання Україною макетів військової техніки російські окупанти втрачають свої дефіцитні боєприпаси. Завдяки таким макетам українським воїнам вдалося зберегти чимало людських життів та техніки.

Прямий ефір