Ліквідовано 900 окупантів та понад 40 артустановок: Генштаб ЗСУ оновив дані про втрати РФ

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На фронті за минулу добу Сили оборони України знищили 900 окупантів, близько 2 тисяч БпЛА та понад 40 одиниць артилерійських систем. Крім цього, українські солдати спалили чотири танки та сім бойових броньованих машин. Про це сьогодні, 5 березня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.

Підсумкові втрати окупаційних військ з 24.02.2022 по 05.03.2026, згідно з інформацією Генштабу ЗСУ, склали:

  • особового складу — близько 1 270 400 (+900) осіб;
  • танків — 11 727 (+4) од.;
  • бойових броньованих машин — 24 142 (+7) од.;
  • артилерійських систем — 37 915 (+41) од.;
  • РСЗВ — 1 667 од.;
  • засобів ППО — 1 319 од.;
  • літаків — 435 од.;
  • вертольотів — 348 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 158 381 (+1 950) од.;
  • крилатих ракет — 4 384 од.;
  • кораблів/катерів — 30 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 81 434 (+210) од.;
  • спеціальної техніки — 4 079 (+1) од.

Читайте також: Росіяни безуспішно намагалися прорвати державний кордон України в Харківській області

Раніше в Інституті вивчення війни (ISW) зазначали, що Збройні сили України відновили контроль над більшою територією, ніж захопили російські війська. За даними дослідників, підтверджена деокупація більш ніж 250 квадратних кілометрів української території. Разом із цим, фахівці кажуть, що реальні цифри можуть бути вищими.

Прямий ефір