Кулеба: Нові покоління українців, поляків і литовців хочуть жити разом в єдиному європейському просторі (ВІДЕО)

Фото МЗС

За кілька годин у стінах МЗС представники молодіжних рад України, Польщі та Литви разом з українською платформою публічної дипломатії підпишуть Меморандум про співпрацю та інституційно започаткують Молодіжний Люблінський трикутник.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу, повідомляє UA.

За словами очільника МЗС, на початку року разом з польським і литовським колегами вони говорили про потребу залучення молоді до діяльності Люблінського трикутника.

“І сьогодні ці наміри отримають офіційне втілення. Вже три молодіжні ради об’єднують загалом 264 молодіжні організації та 11 тисяч молодих українців, поляків та литовців. Нові покоління поляків, українців та литовців хочуть і будуть жити разом в єдиному європейському просторі. Саме заради їхнього європейського майбутнього ми і створили цей регіональний альянс”, – сказав Кулеба.

Молодіжний Люблінський трикутник буде реалізовувати культурну, соціальну та освітню взаємодію молоді, обмін досвідом і спільні проєкти.

“Знаю, що в планах у них є і студентські обміни, і спеціальні стипендії. Розраховую на активний внесок молоді у зусилля Люблінського трикутника. Зі свого боку МЗС і надалі готове залучати молодь до наших регіональних ініціатив”, – додав міністр.

Нагадаємо, Кулеба заявляв про те, що Україна буде в новій хвилі розширення ЄС.

Читайте також: Пропуск на кордоні та нові заробітчани: “Неофициальный разговор” із послом України в Польщі Андрієм Дещицею

Прямий ефір