Кримському мосту залишилося стояти недовго — деталі від Снєгирьова

Кримський міст. Фото: wikipedia.org

Будь-який російський об’єкт в окупованому Криму опиниться у фокусі Збройних сил України, особливо Кримський (Керченський) міст. На цьому сьогодні, 8 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ акцентував військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов.

“Вночі були знову атаковані місця постійної дислокації суден Чорноморського флоту. Починаючи з 2 години ночі, із Криму надходять повідомлення, що лунають вибухи. Спочатку в районі Балаклави повідомлялося про вибухи, потім у районі ТЕЦ, потім були повідомлення про вибухи в районі Севастополя”, — перелічив він.

Снєгирьов звернув увагу на повідомлення окупаційної влади Криму, що в районі Стрілецької бухти в Севастополі нібито було знищено морський безпілотний катер.

“Але основний момент — він прорвався безпосередньо в акваторію Севастопольської бухти. Ось це показовий момент. А це свідчить про те, що ця бухта, яка є більш захищеною в технічному і військовому плані, ніж Кримський міст, демонструє повну неспроможність перед атакою українських безпілотників”, — наголосив він.

Експерт акцентував, що Кримський міст, Чонгарський міст, поромна переправа і всі інші логістичні об’єкти окупаційної армії є законними цілями для Збройних сил України, і такі атаки будуть продовжені.

“Згідно з класифікацією НАТО, ЗСУ проводять перший етап планування операції з деокупації Криму. Тобто йдеться про знищення систем протиракетної, протиповітряної оборони, аеродромів повітряно-космічних сил Російської Федерації. Потім будуть взяті під вогневий контроль уже логістичні об’єкти окупаційної армії”, — пояснив він.

Читайте також: “Вони туди стягнули все, що можна”: ефективність російської ППО в Криму оцінив Риженко

Нагадаємо, розвідка Великої Британії звернула увагу на вжиті Росією заходи з метою захистити Кримський міст від можливого удару морськими дронами. У відомстві проаналізували супутникові зображення та ідентифікували появу восьми барж на південному боці мосту. Встановлення барж здійснювалося з 10 по 21 травня.

Також раніше начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук розповів, що Крим перебуває під вогневим контролем Сил оборони України.

Читайте також: Сили оборони України мають можливості порушити логістику російських окупантів у Криму, — експерт

Прямий ефір