Конфлікт у Карабасі: Азербайджан почав операцію, російська “миротворчість” показала своє обличчя

Азербайджан почав операцію в Карабасі. Фото: ap.org

Сьогодні, 19 вересня, Азербайджан розпочав операцію в Карабасі і вимагає від Вірменії повного виведення військ з цієї території. Азербайджан запевняє, що обстріли ведуться тільки по позиціях Збройних сил Вірменії. Проте жертв і руйнувань уникнути не вдалося. Мирне населення евакуюють із населених пунктів через організовані коридори, повідомляє FREEДОМ.

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що у випадку з Карабахом російська так звана “миротворчість” повністю показала своє обличчя. І додав, що “миротворці” кудись втекли, чого і слід було очікувати від Кремля. Подоляк попередив, що з Росією ніколи не потрібно мати справи.

“Чергове нагадування всім пострадянським країнам: Росія завжди і всіх зраджує. А російська “миротворчість” або “членство в російськоцентричній ОДКБ” — це незмінний ніж у спину в кризовій ситуації. Якщо ви, звісно, не готові делегувати Росії частину своєї суб’єктності та суверенітету. Тому ніколи не підписуйте з Росією жодних договорів, не ведіть з нею серйозних перемовин, не приймайте “миротворчі контингенти” і не відчиняйте двері для російської пропаганди та корупції. “Дружба” з Росією завжди закінчується однаково”, — написав радник керівника ОПУ в Telegram.

Тим часом у Єревані люди штурмують будівлю уряду, почалися сутички з поліцією. Протестувальники засудили війну Росії проти України і бажання президента РФ “відтворити СРСР”. Крім цього, мітингувальники перекрили вихід із будівлі посольства Росії в Єревані, де перебувають співробітники диппредставництва і члени їхніх сімей. Протестувальники не дають їм покинути будівлю. Поліція застосовує світлошумові гранати.

Читайте також: Москва втрачає своїх союзників, на яких могла спиратися довгий час, і навіть компенсація Кім Чен Ином не допоможе, — Чаленко

Прямий ефір