Коли Путін оголосить другу хвилю мобілізації, спрогнозував Веніславський

Ілюстративне фото: ukrinform.com

На території Росії тривають мобілізаційні дії — не виключено, що глава Кремля Путін піде на другу хвилю призову, щоб приховати масштабні втрати ЗС РФ. За оцінками українських розвідслужб, масової мобілізації варто очікувати вже навесні. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 4 лютого, сказав народний депутат України, член комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

“На думку наших розвідувальних спецслужб і аналітиків нашого комітету, ймовірність оголошення другої хвилі мобілізації в короткостроковій перспективі дуже висока. Тому що кількість втрат, яких зазнає Росія в особовому складі у війні проти України стає такою, що її приховати, всупереч усім старанням пропагандистів, медіаресурсів, однаково не вдається. Тому Путін рано чи пізно буде змушений оголосити повну мобілізацію. Я думаю, що це станеться навесні”, — сказав нардеп.

За його словами, Пригожин не припиняє роботу з вербування ув’язнених. Тільки в Новосибірській області воювати готова тисяча “зеків”.

“Буквально кілька днів тому в Новосибірській області ПВК “Вагнер” масово вербували чергову партію ув’язнених. І їм вдалося завербувати близько 1 тис. осіб. Розуміючи кількість ув’язнених у РФ, розуміючи складну ситуацію з особовим складом і колосальні втрати, об’єктивно можна зробити висновок, що без мобілізації точно не обійдеться в найближчій перспективі”, — резюмував Веніславський.

Читайте також: Відправляють на передову осіб з інвалідністю та психічними розладами — до росармії мобілізують усіх (ВІДЕО)

Прямий ефір