Відправляють на передову осіб з інвалідністю та психічними розладами — до росармії мобілізують усіх (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

До російської армії мобілізують громадян із хронічними захворюваннями, слабозорих, із психічними розладами. Маєш інвалідність — придатний. Медкомісії немає, командування всі запити ігнорує. Таких новобранців відправляють на передову воювати з сильною українською армією, повідомляє FREEДОМ.

“Мобілізували навіть людей із групою інвалідності, багатодітних батьків”, — заявила росіянка.

Російська військова машина призиває на війну проти незалежної України буквально всіх. До несення служби вважаються придатними особи з інвалідністю — користувачі колісного крісла, люди, які мають хронічні захворювання і ті, хто переніс десятки операцій.

“У нього не бачить ліве око, вони поставили йому категорію “Б”, і сказали, що нижче категорію ставити не будуть. Він сходив до невролога в госпіталі й там йому сказали, що все добре, все нормально. 13 грудня мого чоловіка вже відправили в зону СВО”, — розповіла росіянка.

І таких випадків — сотні. Медкомісії щодо мобілізованих, зі слів родичів, не проводяться.

У воєнкомів після вручення повістки відповідь росіянам одна: “Тепер громадяни — їхня власність”.

“Вони належать тепер армії, і ніяких комісій у військкоматі не буде”, — сказала жителька Волгограда.

У розпачі не від терористичних дій країни, а через несправедливість призову матері та дружини намагаються витягнути своїх родичів-загарбників із України. Прохання провести операцію чи відправити додому на лікування командування ігнорує. Посилаються на військову прокуратуру, яка не читає запитів. Адже потрібна жива сила, щоб тероризувати мирне населення України і захоплювати нові території.

“Ліве око практично не бачить, розпливається в нього все. На що окуліст йому сказав, що це в нього з народження, і що в тебе є праве око, і ти можеш примружитися і стріляти далі”, — розповіла росіянка.

У росармії нині воюють навіть ті, хто має серйозні розлади психіки. Дружина такого військового поділилася особистою думкою з цього приводу:

“Його зробили автоматником, помічником гранатометника. Але я вважаю, що людям із такими психічними розладами там просто не місце. Я не знаю, навіщо його туди відправляють. Тому що він мало того, що сам для себе небезпечний, він може підвести і всіх інших”.

Судячи з того, як розвиваються події на фронті, родичам російських мобілізованих краще не чекати на справедливість для чоловіків і синів, а відразу шукати їх у списках загиблих, якщо такі надасть Міністерство оборони Росії.

Читайте також: Призовників кидають у лобові атаки, невдоволених карають усе суворіше — доля мобілізованих росіян (ВІДЕО)

Прямий ефір