Коли б’ють по Бєлгороду — умовній Тюмені начхати: настрої у РФ прокоментував російський політичний діяч

Ілюстративне фото: Коммерсантъ

У Росії немає тієї солідарності населення, яка робить із території країну. Цим пояснюється досить млява реакція громадян на події у Бєлгородській області. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський громадський та політичний діяч Леонід Гозман.

Він зазначив, що атаки безпілотників на Москву, і зокрема на Кремль, як і рейди російських добровольців у Бєлгородську область, призвели до усвідомлення, що РФ погано захищена. Масової реакції щодо цього немає, оскільки у суспільстві немає солідарності.

“Немає солідарності, немає відчуття солідарності. Ось у людському організмі є нервова система. Якщо ви вдарили палець, то боляче не пальцю, а боляче вам, боляче всьому організму. І нормальна країна — це коли ударили по Білгороду, а боляче Тюмені. А тут ударили по Бєлгороду — умовній Тюмені начхати. Вона спокійно спить, не хвилюється… У цьому сенсі це не країна, це територія, просто територія, тому що справжня країна це як сім’я, як велика родина… У нас цього немає”, — прокоментував Гозман.

Він наголосив, що російській владі це зручно, вона сприяє тому, щоб росіяни не звертали уваги на атаки на територію РФ.

“Владі звертати увагу на ці атаки не дуже з руки, тому що вони повинні тим самим розписатися в безсиллі. То якісь групи партизанів захоплюють села, то літає взагалі що хоче, де хоче, і нічого з цим зробити не можуть. Тобто їм краще також не помічати”, — підсумував гість ефіру.

Читайте також: Чому Кремль замовчує проблему в Бєлгородській області — розбір експерта

Нагадаємо, 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Бєлгородської області Росії. Після цього провели пресконференцію, під час якої підбили підсумки рейду: вони зайшли вглиб РФ на 42 км і протягом доби контролювали деякі населені пункти Російської Федерації. Також їм вдалося захопити бронетехніку та зброю збройних сил РФ, деякі документи військових та взяти полоненого.

Читайте також: “Нас не захищають — це найприкріше”: як події в Бєлгородській області стали підсумком імперської політики Путіна

Прямий ефір