Кількість загроз для російського населення тільки збільшуватиметься, на черзі — лісові пожежі, — Левченко

Лісова пожежа в Росії. Фото: gettyimages.com

Прорив дамби та подальша повінь у Росії — лише одна з безлічі проблем, з якими стикається російське населення. Кожен сезон приносить нові небезпеки. Крім того, зберігається загроза терактів, але влада продовжує приділяти всю свою увагу військовим діям проти України. Про це сьогодні, 16 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський журналіст Олексій Левченко.

“По-перше, є сезонні історії. Тому що зрозуміло, що після повеней настає епоха лісових пожеж, з якою з року в рік МНС справляється все гірше і гірше. Потім настають осінні повені, зимовий сезон… На всіх цих історіях можна отримати нову кризу. І ми, до речі, взимку бачили кризу в системі ЖКГ“, — сказав він.

Журналіст зазначив, що в Росії кожен сезон супроводжується кризою для влади, і щоразу їхні помилки стають дедалі серйознішими.

Так, він нагадав про протести в Башкортостані на початку 2024 року.

“Невдоволення діями силовиків, коли було затримано активіста (Фаїля Алсинова, — ред.), що стало приводом для серйозних заворушень, і владі довелося докласти чимало зусиль, щоб, знову ж таки, заспокоїти ситуацію. Таких кризових осередків виникатиме дедалі більше і більше в міру того, як якість і організація роботи російської влади падатимуть”, — наголосив Левченко.

Згідно з його словами, у російської влади просто немає часу на те, щоб боротися з кризовими ситуаціями всередині країни.

“Ми бачили “Крокус. Але ж загроза тероризму, до речі, залишається дуже серйозною, і не зрозуміло, які висновки було зроблено після цього теракту силовики нічого не пояснили. Глава ФСБ Бортніков вийшов і сказав: “Ви знаєте, ми просто займалися Україною, нам ніколи було стежити за цим”. І не зрозуміло, далі то що? Вони, як і раніше, продовжать займатися Україною? Які будуть заходи?”, резюмував Олексій Левченко.

Читайте також: Повені поширюються Росією — ситуація в регіонах (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, що в Росії — наймасштабніша повінь з початку XXI століття. Її епіцентром стала Курганська область. Росіяни, які постраждали від паводка, скаржаться, що допомога, якщо і приходить, то пізно, а Міністерство з надзвичайних ситуацій (МНС) працює виключно заради телевізійної картинки.

Прямий ефір