Влада Ірану відкинула новий ультиматум президента США Дональда Трампа, який вимагав відкрити Ормузьку протоку протягом 48 годин. Про це повідомляє FREEДOM з посиланням на DW.
Тегеран завдав нових ударів по Ізраїлю і країнах Перської затоки. Особливо постраждали Кувейт і Об’єднані Арабські Емірати.
У Кувейті атаковані енергетичні об’єкти та урядові установи. Пошкоджено будівлю Міністерства фінансів. Виведено з ладу дві електростанції та опріснювальні установки.
Водночас Іран заявив, що його мета — промислові об’єкти і військова інфраструктура США.
Читайте також: Іран частково розблокує Ормузьку протоку: для яких суден відкриють прохід
Нагадаємо, напередодні глава Білого дому Дональд Трамп дав Тегерану 48 годин, щоб укласти угоду або відкрити Ормузьку протоку.














