Хлань прогнозує, що у найближчі два тижні розпочнеться деокупація Херсонщини

Наступні два тижні будуть вирішальними для Херсонщини. Про це заявив в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Він зазначив, що ЗСУ остаточно знищили можливості для перекидання військ та ресурсів ЗС РФ на правий берег Дніпра. Це дасть старт деокупації Херсона та всієї області, вважає Хлань.

“Наступні два тижні будуть вирішальними (для Херсонської області) — це моя думка, а також висновок Інституту вивчення війни. Це пов’язано з тим, що ЗСУ остаточно знищили всі можливості (військ РФ) для перекидання техніки та боєкомплектів до лінії фронту з Криму та з лівобережної Херсонщини на правобережжя, де зараз відбуваються бойові дії”, — розповів депутат.

Він наголосив, що у порівнянні з минулим тижнем російські загарбники вже не говорять про наступ, а зосередилися лише на утриманні позицій.

“Наразі наступ вже абсолютно неможливий. А якщо в найближчі два тижні окупанти не зможуть налагодити, або в терміновому порядку відремонтувати та зробити безпечні переправи для того, щоб постачати техніку та боєприпаси, то ситуація стане критичною. У них не буде жодної іншої можливості, як просто залишати ті позиції, на яких вони зараз є, і фактично рокуватися з правобережної частини Херсонської області на лівобережжя. Туди вони, до речі, за останніми повідомленнями, переносять свої командні штаби”, — повідомив депутат Херсонської облради.

За його словами, це перший сигнал того, що противнику доведеться залишити правобережжя та місто Херсон: “У найближчі два тижні фактично має стартувати деокупація правобережжя (області), а також деокупація всієї Херсонщини”.

Нагадаємо, заступник голови Генштабу ЗСУ у 2006-2010 роках Ігор Романенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів про нові стратегії та тактики ЗСУ, які вони реалізують у розв’язаній Росією війні.

У Попасній ЗСУ ліквідували штаб ПВК Вагнера — Гайдай

Такого рівня радіаційної загрози не було навіть у часи холодної війни – Зеленський

Читайте також: Війна в Україні нагадує мені Грозний: інтерв’ю з координатором “Лікарів без кордонів” Крістофером Стоуксом

Прямий ефір