Готуючись до контрнаступу ЗСУ, росіяни, ймовірніше, вже замінували Антонівський міст — експерт

Україні для ефективного контрнаступу потрібно більше артилерії, а також наростити засоби ураження дальністю понад 100 км та кількість середньої бронетехніки. Керівник секції стратегічного моделювання Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Ігор Левченко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив упевненість, що у разі відходу з правобережної частини Херсонської області військові країни-агресора РФ повністю зруйнують Антонівський міст.

“Якщо контрнаступ ЗСУ буде успішним, і противник буде повністю вибитий із правого берега Херсонщини, то він однозначно знищить Антонівський міст. На цей момент ми завдаємо пошкодження цій комунікації, але робимо це так, щоб її неважко було відновити. Думаю, росіяни, ймовірніше, вже провели мінування. Вони також намагатимуться завдати максимальних руйнувань Андріївському мосту”, — розповів експерт.

Він упевнений, що також будуть знищені мостові переходи до Каховської ГЕС та дамби: “Я не виключаю, що буде спроба підриву і самої дамби Каховської ГЕС — часткова або повна”.

Ігор Левченко пояснив, що його прогноз ґрунтується на характері дій противника, який загалом намагається завдати максимальних руйнувань та матеріальних втрат як інфраструктурі, так і населенню.

Нагадаємо, соціолог, публіцист Ігор Ейдман у прямому ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив, що європейці готові платити більше, щоб не повертатися до енергоносіїв із РФ.

Кулеба підписав подання на призначення Венедіктової послом України у Швейцарії

Китай ввів торгові санкції проти Тайваню через візит Ненсі Пелосі

Читайте також: Кадиров знає, якщо Путіна не стане, його доля буде гіркою. Інтерв’ю з Аллою Дудаєвою

Прямий ефір