Китай ввів торгові санкції проти Тайваню через візит Ненсі Пелосі

Керівництво КНР оголосило про торгові обмежувальні заходи щодо Тайваню у зв’язку з візитом спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі на острів. Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на Al Jazeera.

Головне митне управління Китаю заявило про припинення імпорту харчових продуктів — тайванських цитрусових та деяких видів риби — через наявність пестицидів і коронавірусу в деяких вантажах. При цьому Міністерство торгівлі КНР заявило, що призупинило експорт піску до Тайваню відповідно до невизначених правових положень.

Крім цього, управління Китаю у справах Тайваню, зі свого боку, оголосило, що заборонить компаніям та окремим особам материкового Китаю здійснювати фінансові операції з двома тайванськими фондами: Тайванським фондом за демократію та Тайванським фондом міжнародного співробітництва та розвитку.

Китайська митниця 1 серпня заявила про внесення до “чорного” списку понад 100 тайванських брендів продуктів харчування через те, що вони не продовжили експортну реєстрацію.

Нагадаємо, у вівторок, 2 серпня, спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі прибула на Тайвань з візитом – незважаючи на погрози КНР про “наслідки” для Штатів. У Білому домі запевнили, що докладуть усіх зусиль, щоб забезпечити безпеку американської делегації під час поїздки.

Нагадаємо, соціолог, публіцист Ігор Ейдман у прямому ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив, що європейці готові платити більше, щоб не повертатися до енергоносіїв із РФ.

У Сєвєродонецьку впала пошкоджена агресором РФ багатоповерхівка — Гайдай

Зеленський: Вбивство військовополонених у Оленівці має стати останнім аргументом для визнання Росії країною-терористом

Читайте також: РФ знищить усі докази в Оленівці, перш ніж допустити туди представників ООН та Червоного Хреста — військовий експерт

Прямий ефір