Армія готується постійно, – головнокомандувач про відбиття агресії РФ

Фото Twitter ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вважає, що Україна має бути готова до повномасштабного вторгнення країни-агресора – Росії. Для цього у збройних силах відпрацьовують відповідні плани та завдання.

Про це повідомляє UA з посиланням на телеканал “Дом”.

“Дійсним складом Збройних сил сьогодні відпрацьовуються плани та завдання. Плюс, у нас є плани та програми, які дозволяють у найкоротший термін наростити боєздатність армії, я маю на увазі й у чисельному, і в якісному співвідношенні, які забезпечать виконання завдань відбиття широкомасштабної агресії”, – сказав Валерій Залужний в програмі “Официальный разговор”.

При цьому він зауважив, що широкомасштабна агресія – це не тільки завдання армії, а всієї країни. Зокрема, економіки, суспільства тощо.

Повна версія інтерв’ю: Збройні сили України – реалії та пріоритети розвитку: “Официальный разговор” з головнокомандувачем Валерієм Залужним

Нагадаємо, колишній головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив на позачерговому засіданні Верховної Ради 30 березня про те, що Збройні сили України готові до адекватної відповіді у разі ескалації конфлікту в районі ООС.

Читайте також: В Херсонській області тривають заняття зі стрілецької підготовки для снайперів (ВІДЕО)

Прямий ефір