Герасимову доручено підготовку до нового наступу — оцінка Маломужа

Перестановки в російському генералітеті не змінять тактику росіян щодо мирного населення України: терор лише посилюватиметься. Заміна ж Суровікіна на Герасимова на чолі угруповання військ, які здійснюють агресію проти України, має на меті підготовку до нового наступу. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж.

“Він [Герасимов] намагається зараз виконати завдання Путіна, яке було ухвалено на колегії Міноборони. Це формування за рахунок нової мобілізації нових дивізій, корпусів армії… І, звичайно, це підготовка нових видів озброєння. Зараз намагаються задіяти ВПК цілодобово та озброювати ці підрозділи, які навесні підуть на нашу територію. Така підготовка необхідна стратегічного рівня. Її ініціатор — Путін, а очолює безпосередньо організацію військових дій та агресії Герасимов… Він у цій ситуації — основний організатор агресії та переозброєння військ, і, звичайно, агресивних дій кінця зими-весни цього року”, — пояснив гість ефіру.

За його словами, перестановки у найвищому військовому командуванні РФ свідчать про те, що попередні формати управління військами не працювали. Маломуж впевнений, що Герасимов нічого не змінить.

“Нічого не вийде. Він уже намагався це зробити ще з 24 лютого. Вийшло повне фіаско, вся його стратегія провалилася. Я думаю, що зараз перспектива наступальних операцій наших збройних сил зростає”, — зазначив Микола Маломуж.

Читайте також: Путін відступив у протистоянні з генеральською клікою — усі версії перестановок у вищому військовому керівництві РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір