Генеральний секретар НАТО Марк Рютте розкритикував безрозсудну ядерну риторику Путіна і закликав союзників вжити більш рішучих заходів проти неї. Про це він заявив в інтерв’ю німецькій газеті Welt am Sonntag, інформує FREEДОМ.
Рютте попередив главу Кремля, що ядерну війну неможливо виграти. І наголосив, що НАТО має намір у майбутньому нарощувати свій ядерний потенціал — насамперед для стримування Росії.
“Коли Росія використовує небезпечну і безрозсудну ядерну риторику, наше населення повинно знати, що немає причин для паніки, оскільки НАТО володіє потужним ядерним стримувальним потенціалом для підтримки миру. Ядерне стримування НАТО — найвища гарантія нашої безпеки. Важливо, щоб воно залишалося надійним, безпечним і ефективним. І Путін повинен знати, що ядерну війну ніколи не можна виграти та ніколи не можна вести”, — наголосив генсек Альянсу.
Читайте також: Світ на порозі нової загрози: ядерна напруженість між Москвою і Вашингтоном зростає (ВІДЕО)
Нагадаємо, у Європейському Союзі закликали Росію утримуватися від ядерних погроз і випробувань ядерної зброї. А також зазначили, що Росія повинна дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань, включаючи Договір про нерозповсюдження ядерної зброї.
Читайте також: Обмежений напад реальний: загрозу для НАТО з боку РФ оцінив німецький генерал














