Експорт зерна: Ще чотири кораблі вийшли з українських портів

Другий караван із чотирьох суден із зерном і олією вийшов з українських портів у сьогодні, 7 серпня, вранці. Про це повідомляє Міноборони Туреччини.

“Судна стоятимуть на якорі на північ від Стамбула і будуть проінспектовані спільним координаційним центром”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, йдеться про судно Riva Wind, що йде в Іскендерун з 44 тисячами тонн кукурудзи, Mustafa Necati, що йде до Італії з 6 тис. тонн соняшникової олії, Star Helena, що йде в Китай із 45 тис. т насіння соняшнику і Glory, яке йде в Стамбул з 66 тис. тонн кукурудзи.

Ця інформація підтверджується на ресурсі MarineTraffic, згідно з яким всі чотири судна вийшли з українських портів Одеса і Чорноморськ.

Нагадаємо, міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов зазначив, що чим швидше наша держава вивезе 20 млн тонн тогорічного врожаю і почне експорт нового, тим швидше покращиться продовольча ситуація у світі.

Читайте також:

Європейські країни ухвалили стратегію поступової відмови від імпорту газу з Росії. Німецький політолог Андреас Умланд в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА розповів, що промисловість Німеччини критично залежить від великих обсягів постачання газу. Саме тому країна заміщатиме російський газ лише в міру появи альтернативних джерел енергії.

Прямий ефір