Два судна з вугіллям прибувають в Україну з США та Колумбії

Фото з сайта energo.dtek.com

“ДТЕК Енерго” зустрічає одразу 2 судна класу “Панамакс” з імпортним вугіллям. Перше судно із 55 000 т вугілля колумбійського походження причалило в порт “ТІС” сьогодні о 13:30. Друге – із 76 000 т палива із США буде швартуватися в порту “Південний” вночі.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ДТЕК.

Нові партії палива найближчим часом поповнять запаси на складах ТЕС компанії.

“На додачу до двох “Панамаксів” з імпортним вугіллям, які вже прибули і майже повністю відвантажені на українські ТЕС, ми зустрічаємо ще 2 судна з паливом із США та Колумбії. Загальний обсяг нових суднових постачань – 131 000 т“, – сказав генеральний директор “ДТЕК Енерго” Ільдар Салєєв.

Він додав, що компанія також проводить власний видобуток. На деяких шахтах ДТЕК  вже на початку грудня достроково виконали річний план видобутку вугілля.

Наразі “ДТЕК Енерго” домовилася про імпорт в Україну 8 суднових партій вугілля із США та Колумбії, загальним обсягом майже 545 000 т.

Нагадаємо, перше судно, законтрактоване компанією для потреб державних ТЕС “Центренерго”, прибуло в Україну 20 листопада. Другий “Панамакс” для потреб ТЕС “ДТЕК Енерго” прибув 5 грудня.

Читайте також: В ОП розраховують на прибуття 6 кораблів із вугіллям до кінця року

Прямий ефір