Дуже важко жити — люди на Донбасі залишають будинки через небезпеку загинути від російських бомб

Фото: 24tv.ua

З Донецької та Луганської областей на захід України їдуть сотні людей — тут стає важче з кожним днем, тому що обстріли посилюються, продуктів все менше, на Донеччині вже немає газу. Щодня на Львів іде евакуаційний потяг, в якому жителі залишають рідний регіон, рятуючись від бомбардувань російською армією, інформує UA.

Потягом, який евакуює людей з Донецької області у бік заходу України, їдуть ті, хто не очікував такого повороту подій у своєму житті. Серед тих, хто евакуюється, жінка з 15-річною донькою та їхня 82-річна сусідка.

“Там сильно бомблять, тому ми вирішили поїхати”, — каже дівчина.

Жінки тиждень не спали, не могли взагалі вийти надвір.

Інша мешканка регіону вирішила евакуюватися після того, як на залізниці стався вибух. Жінка — залізничниця і виїжджала поспіхом, одразу після відпрацьованої зміни.

“Спочатку, як тільки почали їздити, була на заспокійливих пігулках, а потім уже трохи звикаєш”, — розповідає провідниця поїзда Ірина.

Евакуюються і люди з маломобільних груп. Наприклад, з-під Слов’янська родичі вивезли 85-річну важкохвору жінку. Сім’я жила в селищі Донецький неподалік Лимана, в якому зараз ведуться бойові дії.

“Дуже у нас там шумно, вікно вибито. Дуже важко жити. Вчора взагалі було неможливо, і ми вирішили поїхати”, — каже мешканка селища Донецький.

Машиніст поїзда Олександр Синніков зазначив, що людей шкода.

“Можливо, все-таки колись повернуться додому”, — висловив він надію.

На вагоні поїзда напис: “Безпека — понад усе!” Саме залишити місце бойових дій та опинитися у безпеці допомагає жителям регіону евакуаційний маршрут.

Читайте також: 

Зеленський: Питання, з яким президентом РФ Україна домовлятиметься про мир

Авіаудари по Сєвєродонецьку, захоплення Світлодарська — що відбувається на Донбасі

З невеликими сумками та сльозами: як мешканці Соледара евакуюються з-під обстрілів РФ

Прямий ефір