Дуда: Найкраще завершення війни – перемога України з повним відновленням території

Президент Польщі Анджей Дуда в інтерв’ю виданню Polska Times заявив, що найкращим завершенням війни РФ проти України буде перемога нашої країни з повним відновленням її територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів.

“Я хотів би, щоб (війна) закінчилася тим, що Україна поверне усі свої території у межах міжнародно визнаних кордонів. Це дуже важливо для мене, безпеки Польщі та для майбутнього, тому що у політичному значенні це означало би перемогу України у війні”, – пояснив Анджей Дуда.

Польський президент також додав, що намагається надавати Україні всю можливу підтримку, оскільки вищезгаданий сценарій був би найсправедливішим.

“Я хотів би, щоб Україна змогла відбудуватися, допомогти їй у цьому, щоб вона існувала у своїх кордонах як велика, процвітаюча країна, наш сусід, друг, союзник на майбутнє”, – наголосив польський лідер.

При цьому Анджей Дуда вважає малоймовірним напад Росії на якусь країну НАТО.

Нагадаємо, військовий експерт Михайло Притула в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розказав, що російські війська окопалися на позиціях так, що їх буде зручно розгромити.

NYT оприлюднило докази масової страти військовими РФ чоловіків у Бучі

Посол Мельник припустив, що Шольц не хоче передавати Україні важке озброєння

Читайте також: Тричі визнав провину: як відбувається суд над військовим РФ Шишімаріним — деталі

Прямий ефір