Ми крок за кроком очистимо Чорне море від російських терористичних об’єктів, — Зеленський у зверненні наприкінці 721-ї доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Сьогодні додалось іще безпеки в Чорному морі, і ще мотивації українцям. І це важливо. В країні вирішують питання протидії російським дронам. На засіданні “Рамштайну” розглядаються можливості нової допомоги Україні. Про це сьогодні, 14 лютого, наприкінці 721-ї доби повномасштабного вторгнення Росії у зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Ми крок за кроком очистимо Чорне море від російських терористичних об’єктів”, — наголосив він.

Глава держави повідомив, що провів нараду щодо можливостей України протидіяти російським дронам.

“Заслухав звіт щодо наявних розробок. Працюємо і над комплексами радіоелектронної боротьби, і над комплексами ЗРК. Вже близько половини наявних систем — саме українського виробництва, розробки наших людей. Звичайно, є й спільні проєкти з партнерами. І, власне, розпочатих виробництв та заявлених на виробництво розробок доволі багато. Головне тепер — усі їх вмонтувати в практику застосування на фронті”, — зазначив Зеленський.

За його словами, цей рік має забезпечити більше результатів у відновленні безпеки для українських дій.

“Глобальне значення України — бути донором безпеки, експортером безпеки. Українці вміють бути сильними й завжди тепер будуть сильними та допомагатимуть іншим”, — вважає президент.

Також Зеленський розповів про розширення міжнародної коаліції дронів.

“До Великої Британії, Латвії та Швеції приєдналися Нідерланди, Німеччина, Естонія. Фундамент коаліції — сильний, коаліція вже працює. І сьогодні, до речі, нове засідання “Рамштайну”. Нарощування спільних виробництв і прискорення постачання дронів та ППО — пріоритети цього “Рамштайну”, — сказав він.

Крім того, глава держави звернув увагу на жорстокий обстріл російськими терористами міста Селидове Донецької області.

“Влучання по житлових будинках, по звичайній цивільній забудові й по лікарні. Прицільний російський удар по місту. На момент цього удару в лікарні було майже 150 пацієнтів, три людини загинули — мама з маленьким сином і жінка, яка готувалася стати мамою. Мої співчуття рідним і близьким! Обов’язково Російська держава отримає відповідь на цей удар”, — заявив Володимир Зеленський.

Читайте також: Російські ракети зруйнували багатоповерховий будинок і лікарню в Донецькій області — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Чорному морі вранці 14 лютого знищено російський великий десантний корабель “Цезар Куніков”.

Прямий ефір