До України прибула летальна зброя від США на 200 млн доларів (ФОТО)

Фото Facebook Посольства США в Україні

Вранці 22 січня перша з кількох партій пакету безпекової допомоги українським військовим на суму 200 млн доларів прибула до київського аеропорту “Бориспіль”.

Про це повідомляє UA з посиланням на Facebook Посольства США в Україні.

Пакет військової безпекової допомоги був ухвалений президентом США Джо Байденом у грудні минулого року. Він містить близько 200 000 фунтів (понад 90,7 тон) летальної зброї, зокрема боєприпасів.

Минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 млн доларів, разом з цим пакетом допомоги. Загалом з 2014 року Україна отримала від Сполучених Штатів військову допомогу на понад 2,7 млрд доларів.

“США продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки ЗСУ у захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії”, – йдеться у повідомленні.  

Президент Джо Байден повідомив президенту РФ Володимиру Путіну, що у разі подальшого вторгнення Росії в Україну, Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надано.

Нагадаємо, голова МЗС України Дмитро Кулеба говорив про те, що США готові надати Україні додаткову військову допомогу на 200 млн доларів.

Читайте також: Захід та Україна змушують Путіна до миру: аналіз ситуації (ВІДЕО)

Прямий ефір