Дмитро Кулеба підсумував зустрічі з українськими і турецькими бізнес-колами

Фото МЗС

Міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу провели у Львові зустріч з українськими та турецькими бізнес-колами, під час якої обговорили шляхи усунення перешкод для подальшого розвитку українсько-турецької торгівлі.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України, інформує UA.

“На переговорах цього тижня ми приділили значну увагу саме підтримці бізнесу та розвитку торгівлі. Ми створюємо нові можливості співпраці українських та турецьких компаній у цілій низці сфер, усуваємо перешкоди для розвитку міжнародної співпраці, продовжуємо підтримувати український бізнес”, – сказав Кулеба.

Чавушоглу висловив вдячність українській стороні за підтримку роботи турецьких фірм в Україні та запевнив їх у незмінній підтримці з боку турецького уряду.

Зустріч відбулася під час робочого візиту глави турецької дипломатії до України на запрошення українського колеги. У заході взяли участь члени ГО “Міжнародне товариство Українсько-Турецької дружби”, провідні підприємці Львівської торговельно-промислової палати, які мають бізнес-контакти з турецькою стороною, топменеджери низки українських та турецьких компаній.

До слова, міністр закордонних справ України заявив про відкритість до діалогу з Угорщиною.

Читайте також: Кулеба закликав НАТО збільшити присутність у Чорному морі

Прямий ефір