“Демонструють усьому світу, які вони нелюди”: масовий приїзд російських тревел-блогерів до Маріуполя прокоментував радник мера

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

До тимчасово окупованого і знищеного Росією міста Маріуполя Донецької області масово їдуть російські тревел-блогери за ефектними фотографіями тотальних руйнувань. Багато хто буквально смакує і захоплюється жахом, який влаштувала російська армія в українському місті. Цю інформацію сьогодні, 25 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ прокоментував радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

“Ненависть — занадто сильне почуття, щоб відчувати його до таких нелюдів, як росіяни. Я може бути дуже нетолерантно скажу, але серед нашого Маріуполя в евакуації є тільки одне, що “русня повинна повиздихати”. Це єдиний спосіб відплати і єдиний спосіб нашої безпеки. Ці нелюди просто зайвий раз демонструють усьому світу які вони нелюди. Ми не можемо очікувати від них нічого іншого, вони на інше не здатні. У них немає співчуття, у них немає розуму, немає оцінки, немає свободи. Це просто стадо рабів, яке робить те, що їм кажуть, і насолоджуються тим фекальним середовищем, у якому вони живуть. Ось і все. Для нас це вже не новина після Маріуполя. Неможливо пробити те дно, яке вже пробито, і куди далі-то ж? Так, будуть такі тревел-блогери, ми їх бачимо з командою наших інформаційних воїнів маріупольських з опору просто тисячами. Виповзають назовні вони невеликою кількістю. Але це жахливо. Ми знаємо, як вони поводяться у місті, що вони говорять”, — сказав він.

За словами радника мера, переважно місцеві жителі намагаються триматися якомога далі від цих тревел-блогерів. Люди розуміють, що це і навіщо.

“Я не беру наших одноклітинних істот із відверто проросійськими настроями, яких нічого не змінить і не вилікує вже, яких у місті до 20% максимум. Всі інші нормальні люди намагаються просто триматися від них якомога далі. З іншого боку, на жаль, кожен маріуполець знає, що якщо до нього підійшов подібний виродок, то ти маєш казати те, що він від тебе чекає, інакше слідом за ним, якщо ти почнеш проявляти вольності, до тебе прийде ФСБ, і, в принципі, не дарма вони будують таку велику кількість таборів”, — додав Петро Андрющенко.

Читайте також: “Арешти українців тривають”: Андрющенко про намір Росії створити на окупованих територіях понад 20 колоній

Нагадаємо, раніше Андрющенко розповів, що тимчасово окуповане Росією місто Маріуполь Донецької області зараз — це гетто, в якому українці живуть у нескінченних репресіях, під гнітом, у стані нескінченної загрози, вони безправні й безвольні. Водночас люди відчайдушно сміливо борються за незалежність, свободу і деокупацію.

Прямий ефір