Чернишов: Житлові будинки та об’єкти соціальної сфери в Україні підключені до тепла на 98%

Фото с сайта minregion.gov.ua

Станом на 11 листопада показник підключення житлових будинків, а також об’єктів соціальної сфери до теплопостачання у регіонах сягнув 98%. У 16 регіонах України він становить 100%.

Про це повідомляє UA з посиланням на заяву міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

“У регіонах завершується підключення усіх об’єктів до теплопостачання. Південні регіони традиційно розпочали опалювальний сезон дещо пізніше. І саме ці області не “дають” можливості поки що говорити про повне підключення по країні. Йдеться про Одеську, Херсонську, Миколаївську та Запорізьку області. Дві останні вже “наздогнали” лідерів. Одеська та Херсонська область дещо відстають, там з теплом близько 80% житлових будинків. Місцева влада цих регіонів має завдання оперативно завершити підключення цього тижня”, – сказав Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону окремо зупинився на вартості теплопостачання й наголосив, що тарифи на тепло та гарячу воду для населення не мають зростати.

“Зважаючи на велику кількість маніпуляцій, хочу ще раз наголосити – вартість теплопостачання та гарячої води для населення не має підвищуватися протягом цього опалювального сезону”, – додав міністр.

Нагадаємо, умови укладеного наприкінці вересня меморандуму мають виконуватися по всій Україні. Тож тарифи на опалення для населення не будуть підвищуватися в жодному з регіонів.

Читайте також: Вартість електроенергії для промисловості в Україні нижча, ніж у Європі, – Шмигаль

Прямий ефір