“Будинок затремтів, укотре нам вибило шибки”: жителі Миколаєва розповіли про ранковий обстріл

Скріншот відео UA

Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу житлового кварталу Миколаєва забороненими касетними боєприпасами є постраждалі. Від ракетних ударів та обстрілів постраждали багатоквартирний будинок, аптека та меблевий магазин, у якому спалахнула пожежа. Про це з місця подій повідомила кореспондентка телеканалу UA Анастасія Жук.

Серію потужних вибухів місцеві жителі почули близько 6-ї ранку. Одразу після розриву касетних снарядів у меблевому магазині почалася пожежа.

“Вдруге. Хвиля була добряча”, — сказала місцева жителька Олена.

Ударною хвилею вибило вікна та двері в аптеці.

“Сьогодні вранці у понеділок, 16 травня. Десь о 5:15 почули кілька сильних звуків. Ще намагалися спати, але спочатку був один глухий вибух. Прокинулися, а потім уже було дуже близько. Декілька вибухів. Очевидно, це було десь недалеко. А потім уже зовсім поряд. Будинок затремтів. Кілька було прильотів перед будинком. Влучило в машину, машина спалахнула. Почали ліквідовувати пожежу. Жителі спочатку почали найближчі машини прибирати. Декілька прильотів було у дворі, біля під’їзду. Вкотре нам вибило шибки”, — розповіла місцева жителька Євгенія.

У багатоквартирному будинку теж повилітали вікна. Комунальні служби допомагають мешканцям.

“У деяких випадках люди, які самі не можуть, поважного віку, з інвалідністю. Надаємо періодично допомогу, якщо нікому надати”, — сказав працівник комунальної служби Віктор.

Російські військові обстрілювали Миколаївську область й напередодні в неділю. Внаслідок цих атак виникли 4 пожежі, повідомили рятувальники. Одна людина дістала поранень.

Читайте также:

Робота поліції у Луганській області: завдання співробітників у воєнний час

Виїжджати не хочуть, а дехто вже повертається: як сьогодні живе Бахмут

Лакійчук: Росіяни перекидають сили з-під Харкова на донецький напрямок

Прямий ефір