Буданов прогнозує, що війна РФ проти України закінчиться наступного року виходом на адміністративні кордони 1991 року

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов вважає, що війна з Росією завершиться наступного року. Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

За словами Буданова, раніше він уже говорив про те, що острів Зміїний буде звільнено українськими силами.

Ви бачите результати тих моїх слів. На цьому етапі це фінал. Що буде далі, покаже час. Але впевнений, що ми, я тоді сказав, звільнимо острів – ми його звільнили, і зараз ми його утримуємо”.

Також він упевнений, що найближчим часом використовувати ядерну зброю Росія не буде.

З позиції логіки розмовляти чи формувати якусь думку, чи може Росія щось зробити, це взагалі марна справа, вони не користуються логікою. Це перше. По-друге, чи можуть вони використати? Ну, теоретично можуть. Але чи використають вони цю зброю? Ні, не використають, найближчим часом точно ні. За всієї офіційної ворожої риторики та заявах типу “ми зараз на радіоактивний попіл весь світ перетворимо”, вони чітко розуміють, що використання ядерної зброї просто прискорить розпад Росії“.

За його словами, окупована Запорізька АЕС – це ядерна загроза цивілізованому світу.

Це елемент ядерного шантажу, причому, як я казав, не лише України, а й усього цивілізованого світу. Можливо, навіть не лише цивілізованого. На станції насправді незрозуміло що діється, і це будь-якої миті теоретично може призвести до серйозної катастрофи”.

Щодо вторгнення білоруських військ в Україну Буданов повідомив, що в Білорусі проходять планові заходи, та загрози нападу наразі немає.

Це абсолютно планові заходи білоруської армії, які вони проводять. Ми знали про них за два з половиною місяця до того, як розпочалися перші дії. На цьому етапі загрози з боку білоруської армії для України не існує. У найближчій [перспективі] не буде. Як тільки вона з’явиться, повірте, ми будемо майже тієї ж миті про це знати”.

Також глава української розвідки вважає, що війна закінчиться наступного року – йдеться про вихід на державні кордони 1991 року. Так, до кінця 2022 року інтенсивність боїв зменшиться.

Вихід на кордони станом на 1991 рік буде кінцем цієї всієї авантюри, яку Росія зробила“.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у недільному відеозверненні до нації заявив, що українська армія повернеться на тимчасово окуповані території завдяки тактиці та нарощуванню постачання сучасної зброї.

Росіяни погрожують позбавляти батьківських прав мелітопольців, чиї діти не ходитимуть до російських шкіл — мер

Велика Британія підтримує ідею передачі заморожених активів РФ на відновлення України

Читайте також: Росія переслідує противників війни та репресії стають жорсткішими – Черкасов

Прямий ефір