Альтернатив запрошенню України до НАТО немає, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Путін прагне знищити Україну, і єдиний шлях безпеки країни лежить через її запрошення до Північноатлантичного альянсу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час участі у саміті Тримор’я у Вільнюсі (Литва), передає FREEДОМ.

“Путін хоче знищити нас. Реально він хоче знищити Україну, а згодом підкорити всіх інших сусідів Росії. І в нашому житті, нашій безпеці просто немає альтернативи, і тому немає реальних альтернатив запрошенню України до НАТО. Нам потрібне запрошення до Альянсу. Україна, всі наші люди, наші воїни заслуговують на це. І я вдячний усім партнерам, які нас у цьому підтримують”, — наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також: Відродження формату: підсумки саміту Тримор’я та участь у ньому України проаналізував політолог

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у четвер, 11 квітня, взяв участь у саміті Ініціативи трьох морів у Вільнюсі. На полях саміту глава Української держави зокрема провів зустрічі з президентом Литви Гітанасом Наусєдою, президентом Румунії Клаусом Йоханнісом та Польщі — Анджеєм Дудою. Серед головних підсумків саміту — підписання між Латвією та Україною оборонної угоди на 10 років.

Прямий ефір