Пошкодження видно з супутника: результати ураження центру космічного зв’язку в Московській області уточнив Генштаб ЗСУ

Ураження центру космічного зв'язку в Московській області. Фото: t.me/exilenova_plus

Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) сьогодні, 24 червня, оприлюднив результати ураження центру космічного зв’язку “Дубна” у Московській області РФ. Атаку на об’єкт українські військові здійснили два дні тому, інформує FREEДОМ.

Підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною.

Окрім того, українські сили уразили головний виробничо-адміністративний (апаратно-програмний) корпус. Зафіксовано часткову руйнацію однієї зі стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання наземного комплексу управління та центральний пульт управління супутникової мережі.

“Дубна” — найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку в Росії. Центр використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються для зв’язку, розвідки та координації військ.

Читайте також: Важливий об’єкт російського ВПК: удар по заводу з виробництва деталей до “Іскандерів” та Х-101 підтвердив Генштаб ЗСУ

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжить нарощувати далекобійні удари по військових цілях на території Росії у відповідь на щоденні удари агресора по мирних регіонах.

Прямий ефір