Сьогодні, 15 червня, у Франції стартує триденний саміт G7 (“Великої сімки”). Він збере представників семи найвпливовіших держав світу та Європейського Союзу, інформує FREEДOM.
Війна Росії проти України — одна з ключових тем. Також на порядку денному — відкриття першого кластера переговорів про вступ України до ЄС.
Участь у саміті візьме і президент України Володимир Зеленський. Глава Української держави повідомив, що, крім різних переговорних треків та дискусій, на полях саміту у нього запланована особиста зустріч з президентом США Дональдом Трампом.
Читайте також: Зеленський і Трамп візьмуть участь у робочій сесії G7, — ЗМІ
Раніше повідомлялося, що лідери Великої Британії, Франції та Німеччини мають намір обговорити з президентом США Дональдом Трампом оновлений підхід до можливих мирних переговорів між Україною та Росією. Це планується зробити в межах консультацій на саміті G7.














