Мінус близько сотні окупантів та ворожий “Панцир-С1”: про результати удару бійців СБУ повідомив Зеленський (ВІДЕО)

Уражений штаб ФСБ РФ на ТОТ Херсонської області. Скріншот: t.me/V_Zelenskiy_official

Бійці Центру спецоперацій “А” Служби безпеки України (СБУ) уразили штаб Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ в населеному пункті Генічеська Гірка (тимчасово окупована територія Херсонської області) та знищили зенітний комплекс “Панцир-С1”. Про це сьогодні, 21 травня, повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДOM.

“Завдяки тільки одній цій операції російські втрати — близько сотні окупантів знищеними та пораненими. Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати”, — акцентував президент України.

Читайте також: Сили оборони України атакували Сизранський НПЗ, — Зеленський (ВІДЕО)

Нагадаємо, як розповів керівник військових програм безпеки Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Павло Лакійчук, головним завданням Сил оборони України стало максимальне знищення живої сили російських окупантів, що ламає плани Кремля щодо накопичення резервів для літньої наступальної кампанії. Для повної нейтралізації наступального потенціалу ворога Україні необхідно вийти на показник ліквідації до 50 тисяч російських солдатів на місяць — саме за таких умов ресурси армії РФ почнуть стрімко виснажуватися, випереджаючи можливості мобілізації.

Прямий ефір